UUID Features Integration (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Users
it: Utenti

en: Features
it: Funzionalità

en: Taxonomy Term
it: Termine della tassonomia

en: Commerce Product
it: Prodotto di Commerce

en: File Entity
it: Entità file

en: Paragraphs
it: Paragrafi
