UUID Features Integration (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Book
nl: Boek

en: Users
nl: Gebruikers

en: Taxonomy Term
nl: Taxonomieterm

en: Field collection
nl: Veldverzameling

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
