UUID Features Integration (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Book
pl: Książka

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: File export mode
pl: Tryb eksportu pliku

en: Local file export
pl: Lokalny plik eksportu

en: Remote file export, URL
pl: Zdalny plik eksportu, URL

en: Taxonomy Term
pl: Termin

en: Field collection
pl: Kolekcja pól

en: Paragraphs
pl: Akapity
