UUID Features Integration (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: File
ru: Файл

en: Book
ru: Книга

en: Users
ru: Пользователи

en: Features
ru: Особенности

en: File export mode
ru: Метод экспорта файла

en: Local file export
ru: Экспорт в локальный файл

en: Remote file export, URL
ru: Экспорт в удалённый файл, с указанием URL

en: Taxonomy Term
ru: Термин таксономии

en: Commerce Product
ru: Commerce Товар

en: Field collection
ru: Коллекция полей

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Inline Base64
ru: Встраивание Base64
