UUID Features Integration (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: Book
ug: كىتاپ

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى
