UUID Features Integration (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: Book
uk: Книга

en: Users
uk: Користувачі

en: Features
uk: Властивості

en: Taxonomy Term
uk: Термін таксономії

en: Commerce Product
uk: Торгівля: Товар

en: Field collection
uk: Колекція полів

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Inline Base64
uk: Вбудовування Base64
