UUID Features Integration (7.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: File
az: Fayl

en: Book
az: kitab

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Taxonomy Term
az: Taksonomiya termini
