UUID Features Integration (7.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: Book
ca: Llibre

en: Users
ca: Usuaris

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Taxonomy Term
ca: Terme de la taxonomia
