UUID Features Integration (7.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: Book
cs: Kniha

en: Users
cs: Uživatelé

en: Taxonomy Term
cs: Termín taxonomie
