UUID Features Integration (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: Book
da: Bog

en: Users
da: Brugere

en: Taxonomy Term
da: Taksonomiterm

en: File Entity
da: Fil-entity
