UUID Features Integration (7.x-1.0-rc2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: File
de: Datei

en: Book
de: Buch

en: Users
de: Benutzer

en: Available features
de: Verfügbare Features

en: Taxonomy Term
de: Taxonomie-Begriff

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: List all the available features for your site.
de: Alle auf der Website verfügbaren Features auflisten.

en: Couldn't locate site root
de: Das Hauptverzeichnis der Website wurde nicht erkannt.
