UUID Features Integration (7.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Content
es: Contenido

en: File
es: Archivo

en: Book
es: Libro

en: Users
es: Usuarios

en: Features
es: Características

en: Available features
es: Características disponibles

en: Taxonomy Term
es: Término de taxonomía

en: Could not open '@file' for reading.
es: No pudo abrirse '@file' para lectura.

en: Could not open '@file' for writing.
es: No pudo abrirse '@file' para escritura.

en: Commerce Product
es: Producto de Comercio

en: Field collection
es: Colección de campo

en: Paragraphs
es: Parráfos
