UUID Features Integration (7.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: Book
eu: Liburua

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: @type: @delta
eu: @type:@delta
