UUID Features Integration (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: Book
fi: Kirja

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Taxonomy Term
fi: Luokittelutermi

en: Commerce Product
fi: Commerce tuote

en: Field collection
fi: Kenttäkokoelma
