UUID Features Integration (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content
he: תוכן

en: File
he: קובץ

en: Book
he: ספר

en: Users
he: חברי האתר

en: Features
he: פיצ'רים
