UUID Features Integration (7.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: Book
lt: Knyga

en: Users
lt: Nariai

en: Features
lt: Savybės
