UUID Features Integration (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: File
pt: Arquivo

en: Book
pt: Livro

en: Users
pt: Usuários

en: Taxonomy Term
pt: Termo de Taxonomia

en: Paragraphs
pt: Parágrafos
