UUID Features Integration (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: File
ro: Fișier

en: Book
ro: Carte

en: Users
ro: Utilizatori

en: Features
ro: Caracteristici

en: Taxonomy Term
ro: Termen Taxonomie
