UUID Features Integration (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: Book
sv: Bok

en: Users
sv: Användare

en: Features
sv: Funktioner

en: Taxonomy Term
sv: Taxonomiterm

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
