UUID Features Integration (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: Book
ar: الوثيقة

en: Users
ar: المستخدمين

en: Features
ar: الخصائص
