UUID Features Integration (7.x-1.0-rc2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: File
eo: Dosiero

en: Book
eo: Libro

en: Users
eo: Uzantoj

en: Features
eo: Ecoj
