UUID Features Integration (7.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: File
ja: ファイル

en: Book
ja: ブック

en: Users
ja: ユーザー

en: Features
ja: フィーチャー

en: Taxonomy Term
ja: タクソノミーターム

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
