UUID Features Integration (7.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: File
oc: Fichièr

en: Book
oc: Libre

en: Users
oc: Utilizaires

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Taxonomy Term
oc: Tèrme de taxonomia
