UUID Features Integration (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: File
pt: Ficheiro

en: Users
pt: Utilizadores

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Taxonomy Term
pt: Termo da taxonomia

en: Commerce Product
pt: Produto Commerce

en: Field collection
pt: Campo de coleção
