UUID Features Integration (7.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content
te: సారము

en: File
te: ఫైల్

en: Book
te: పుస్తకం

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Features
te: విశేషాలు
