UUID Role (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: User
hu: Felhasználó

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Role
hu: Szerepkör

en: Only the checked roles will be granted access.
hu: Csak a bejelölt szerepkörök kapnak hozzáférési jogot.

en: @identifier can have any role
hu: @identifier bármelyik szerepkörben lehet
