UUID Role (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User
pl: Użytkownik

en: Roles
pl: Role

en: Role
pl: Rola

en: Only the checked roles will be granted access.
pl: Tylko zaznaczone role otrzymają prawa dostępu.

en: @identifier can have any role
pl: @identifier może posiadać dowolną rolę

en: Match roles
pl: Pasujące role
