UUID Role (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: User
da: Bruger

en: Roles
da: Roller

en: Role
da: Rolle

en: Only the checked roles will be granted access.
da: Kun de markerede roller får adgang.

en: @identifier can have any role
da: @identifier kan have enhver rolle

en: Match roles
da: Sammenlign roller
