UUID Role (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: User
fi: Käyttäjä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Role
fi: Rooli

en: Only the checked roles will be granted access.
fi: Vain valituille rooleille annetaan pääsy.

en: @identifier can have any role
fi: @identifier:lla voi olla mikä tahansa rooli

en: Match roles
fi: Tarkista roolit

en: If matching against all selected roles, the user must have <em>all</em> the roles selected.
fi: Vertailtaessa kaikkia valittuja rooleja vastaan, käyttäjällä on oltava <em>ne kaikki</em> roolit valittuna.
