UUID Role (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: User
ja: ユーザー

en: Roles
ja: 役割

en: Role
ja: 役割

en: Match roles
ja: 役割に一致

en: If matching against all selected roles, the user must have <em>all</em> the roles selected.
ja: 選択したすべての役割に一致させる場合は、ユーザーは選択した役割を<em>すべて</em>持っていなくてはなりません。
