UUID Role (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Only the checked roles will be granted access.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་འགན་ནུས་ཁོ་ནར་སྤྱོད་དབང་སྟེར་བ།

en: @identifier can have any role
bo: @identifier་ལ་འགན་ནུས་གང་རུང་ཞིག་ཡོད་ཆོག
