UUID Role (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: User
tr: Kullanıcı

en: Roles
tr: Roller

en: Role
tr: Rol

en: Match roles
tr: Rolleri eşle

en: If matching against all selected roles, the user must have <em>all</em> the roles selected.
tr: Eğer seçili tüm rollerin eşleşmesiyse kullanıcı seçili <em>tüm</em> rollere sahip olmalıdır.

en: The user whose roles should be changed.
tr: Rolleri değiştirilmesi gereken kullanıcı.
