Viewer for 3D Models (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Not found
it: Non trovato

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Container width
it: Larghezza contenitore

en: Upload destination
it: Destinazione file caricati

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
it: Seleziona dove i file dovranno essere memorizzati. I file privati hanno un costo di gestione maggiore ma permettono l'accesso limitato ai file memorizzati in questo campo.
