Viewer for 3D Models (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Render mode
sv: Renderingsläge

en: Upload destination
sv: Destination för uppladdning

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
sv: Välj var slutgiltiga filer skall lagras. Privat fillagring är avsevärt mer prestandakrävande än offentliga filer, men ger möjlighet till begränsad åtkomst till filer i detta fält.
