Viewer for 3D Models (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Container width
fr: Largeur du conteneur

en: Upload destination
fr: Destination pour le transfert

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fr: Sélectionnez où les fichiers finaux doivent être stockés. Le stockage privé de fichier pose beaucoup plus de contraintes que le stockage public, mais permet un accès restreint aux fichiers pour ce champ.
