Values (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Export data
ca: Dades d'exportació

en: Import data
ca: Dades d'importació

en: Values
ca: Valors
