Values (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Save
he: שמירה

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Export data
he: יצוא נתונים

en: Import data
he: יבוא נתונים

en: Values
he: ערכים
