Values (7.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: !name field is required.
or: !name କ୍ଷେତ୍ର ଆବଶ୍ୟକ।
