Values (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Export
ps: بهرول
