Values (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.
