Values (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
