Values (7.x-1.0-beta3) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach
