Values (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Export data
sk: Exportovať údaje

en: Import data
sk: Importovať dáta
