Values (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Values
az: Qiymətlər
