Values (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: Export data
nl: Gegevens exporteren

en: Import data
nl: Importeer data

en: Values
nl: Waarden

en: Add more
nl: Meer toevoegen
