Values (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Value
tr: Değer

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: !name field is required.
tr: !name alanı zorunludur.

en: Export data
tr: Verileri dışarı aktar

en: Import data
tr: veri alma

en: Values
tr: Değerler

en: Add more
tr: Ekle
