Values (7.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Import
th: นำเข้า

en: Export
th: ส่งออก

en: Save
th: บันทึก

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก
