Values (7.x-1.0-rc4) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Save
ar: حفظ

en: Revert
ar: استرجع

en: revert
ar: استرجاع

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: Values
ar: قيم

en: export
ar: تصدير
