Values (7.x-1.0-rc4) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Revert
hr: Vrati

en: revert
hr: vrati

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.
