Values (7.x-1.0-rc4) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
